Message (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Message
sr: Порука

en: Text
sr: Текст

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Field name
sr: Назив поља

en: Sort by
sr: Сортирај по
