Message (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
