Message (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Text
mr: अक्षर

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Message type
mr: संदेशाचा प्रकार

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
