Message (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
