Message (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Text
ta: உரை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Full
ta: முழு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
