Message (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: more
gu: વધુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Text
gu: લખાણ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
