Message (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Text
gl: Texto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Replacement tokens
gl: Tokens de remplazo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Copy
gl: Copiar

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Field language
gl: Idioma de campo
