Message (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Partial
pl: Częściowe:

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Desc
pl: Malejąco

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Node reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości

en: The message text
pl: Tekst wiadomości

en: Message example
pl: Przykład wiadomości

en: Asc
pl: Rosnąco

en: The human-readable description of this message type.
pl: Przyjazny dla użytkownika opis tego typu wiadomości.

en: Save message type
pl: Zapisz typ wiadomości

en: Delete message type
pl: Usuń typ wiadomości

en: The message type.
pl: Typ wiadomości.

en: This is the text of all messages of this type.
pl: To jest treść wszystkich wiadomości tego typu.

en: Purge settings
pl: Ustawienia czyszczenia

en: Create messages
pl: Utwórz wiadomości

en: Message example.
pl: Przykład wiadomości.

en: Purge messages
pl: Usuń wiadomości

en: When enabled, old messages will be deleted.
pl: Po włączeniu stare wiadomości będą usunięte.

en: Purge messages older than
pl: Usuń wiadomości starsze niż

en: Maximal message age in days.
pl: Maksymalny wiek wiadomości w dniach.

en: Field language
pl: Język pola

en: Undefined language
pl: Nieokreślony język

en: Override global settings
pl: Nadpisz ustawienia globalne

en: Manage message purging upon cron.
pl: Zarządzanie czyszczeniem wiadomości przez crona.

en: Maximal (approximate) amount of messages.
pl: Maksymalna (w przybliżeniu) ilość wiadomości.

en: Auto delete messages referencing the following entities
pl: Automatyczne usuwanie wiadomości z referencją do encji

en: Messages that reference entities of these types will be deleted when the referenced entity gets deleted.
pl: Wiadomości posiadające referencję do tych typów encji będą automatycznie usunięte po usunięciu zaznaczonej encji.

en: View modes: !view-modes
pl: Tryby wyświetlania: !view-modes
