Message (7.x-1.8) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Message
bn: বার্তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Published
bn: প্রকাশিত
