Message (7.x-1.8) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល
