Message (7.x-1.8) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Default
nn: Standard

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
