Message (7.x-1.9) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Field name
ast: Nome del campu
