Message (7.x-1.9) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Full
eu: Osoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Node reference
eu: Node erreferentzia

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
