Message (7.x-1.9) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
