Message (7.x-1.9) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Read more
sv: Läs mer

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Default
sv: Förvald

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Desc
sv: Fallande

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Full
sv: Fullständig

en: Replacement tokens
sv: Ersättningstecken

en: Apply
sv: Applicera

en: Copy
sv: Kopiera

en: Node reference
sv: Nodreferens

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Offset
sv: Kompensera

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: The message text
sv: Texten för meddelande

en: Asc
sv: Stigande
