Message (7.x-1.9) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: more
ur: مزید

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
