Message (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: User
fr: Utilisateur

en: Creation date
fr: Date de création

en: Message type
fr: Type de message

en: Message text
fr: Texte du message

en: Full
fr: Complet

en: Show message
fr: Voir le message

en: The human-readable description of this message type.
fr: La description affichée de ce type de message.
