Message Broker (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Host
cs: Hostitel

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Send message
cs: Odeslat zprávu
