Message Broker (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Host
da: Værtsnavn

en: Installed
da: Installeret

en: Send message
da: Send besked
