Message Broker (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Port
eu: Ataka

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Send message
eu: Bidali mezua
