Message Broker (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Host
fr: Hôte

en: Installed
fr: Installé

en: Send message
fr: Envoyer le message

en: Dummy
fr: Factice
