Message Broker (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Installed
hr: Instaliran

en: Send message
hr: Pošalji poruku
