Message Broker (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Port
ku: دەروازە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Send message
ku: ناردنی پەیام
