Message Broker (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Host
lv: Serveris

en: Port
lv: Ports

en: Installed
lv: Instalēts

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu
