Message Broker (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: رمز

en: Host
fa: میزبان

en: Port
fa: درگاه

en: Installed
fa: نصب شده

en: Send message
fa: ارسال پیغام
