Message Broker (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo
