Message Broker (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Port
ta: துறை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Send message
ta: செய்தி அனுப்புக
