Message Broker (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Host
tr: Sunucu

en: Installed
tr: Kurulu

en: Send message
tr: İletiyi gönder
