Message Broker (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Host
uk: Хост

en: Port
uk: Порт

en: Installed
uk: Встановлено

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Dummy
uk: Фіктивне
