Message Broker (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Port
vi: Cổng

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Send message
vi: Gửi thông điệp

en: Dummy
vi: Giả
