Message Broker (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Host
ar: المستضيف

en: Port
ar: منفذ

en: Installed
ar: مثبت

en: Send message
ar: إرسال رسالة
