Message Broker (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Host
ast: Sirvidor

en: Port
ast: Puertu

en: Installed
ast: Instaláu
