Message Broker (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Host
es: Servidor

en: Port
es: Puerto

en: Installed
es: Instalado

en: Send message
es: Enviar mensaje
