Message Broker (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Host
fi: Isäntä

en: Port
fi: Portti

en: Installed
fi: Asennettu

en: Send message
fi: Lähetä viesti
