Message Broker (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Host
gl: Anfitrión

en: Port
gl: Porto

en: Installed
gl: Instalado

en: Send message
gl: Enviar mensaxe
