Message Broker (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Installed
hu: Telepített

en: Send message
hu: Üzenet küldése
