Message Broker (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Host
hy: Հոսթ

en: Port
hy: Պորտ

en: Installed
hy: Տեղադրված
