Message Broker (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Host
ja: ホスト

en: Port
ja: ポート

en: Installed
ja: インストール済み

en: Send message
ja: メッセージを送信
