Message Broker (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Port
km: ច្រក

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ
