Message Broker (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Host
lt: Serveris

en: Port
lt: Šliuzas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Send message
lt: Siųsti žinutę
