Message Broker (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Port
nl: Poort

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Send message
nl: Bericht versturen
