Message Broker (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Host
oc: Òste

en: Port
oc: Pòrt

en: Installed
oc: Installat

en: Send message
oc: Envia lo messatge
