Message Broker (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Dummy
pl: Atrapa zawartości
