Message Broker (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Host
ps: کوربه

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Installed
ps: لګول شوي
