Message Broker (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Host
ru: Хост

en: Port
ru: Порт

en: Installed
ru: Установлено

en: Send message
ru: Отправить сообщение
