Message Broker (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Host
sv: Värd

en: Installed
sv: Installerad

en: Send message
sv: Skicka meddelande
