Message Broker (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Host
be: Хост

en: Port
be: Порт

en: Installed
be: Усталявана

en: Send message
be: Адправіць паведамленне
