Message Broker (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Host
ca: Servidor

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Send message
ca: Envia el missatge
