Message Broker (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Installed
de: Installiert

en: Send message
de: Nachricht senden

en: SSL settings
de: SSL-Einstellungen

en: Verify peer
de: Peer Überprüfen
