Message Broker (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Port
el: Θύρα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος
